PSO EASY

טיפול טבעי באקזמה

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם ו/או בני ביתכם סובלים מאקזמה ואתם מחפשים אחר טיפול טבעי שיעזור לכם להקל על התסמינים השונים של האקזמה ולהחזיר את אורח ואיכות החיים שלכם לקדמותם. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות על אקזמה – מה היא אותה אקזמה, איך היא הגיעה אלינו והאם יש דרך לטפל בה בצורה טבעית. המומחים של Pso Easy לא ישאירו אותכם ללא תשובות, קחו לעצמכם כמה דקות – ריכזנו עבורכם את התשובות לכל השאלות!

אקזמה של העור: מה זה אומר?

כאשר אנחנו מדברים על אקזמה אנו למעשה מדברים על אחת מן מחלות העור הדלקתיות השכיחות ביותר בעולם של מחלות העור. לרוב, אנשים אשר סובלים מאקזמה יפגשו אותה מספר לא קטן של פעמים בחייהם ברגעים שונים ומשונים ללא שום התראה קודמת. כאשר אנחנו מדברים על אקזמה אנו מדברים על פריחות שונות על גבי העור אשר מגיעות יחד עם פצעונים בצבעים אדמדמים, תחושה גדולה של כאב, גרד ועקצוץ במקומות הנגועים ואף יוצרים סדקים וקשקשת על פני השכבה העליונה של העור.

מה הם הגורמים המרכזיים לאקזמה?

אנו מאמינים כי גם אתם תוהים מה הם הגורמים המרכזיים לאקזמה, כאשר אנחנו מדברים על אקזמה אנו לרוב נדבר על אקזמה תורשתית (אטופית).
• אקזמה תורשתית (אטופית) – אקזמה זה למעשה מצב מולד בו אדם נולד עם נטייה ו/או עם המחלה עצמה. היות שמדובר במחלה תורשתית אנו רואים כי מחלה זו עוברת מהורים לילדים וכן הלאה, למעשה אנו רואים סיכוי גבוה של למעלה מיותר מ – 50% כי הילד יסבול גם הוא מאקזמה אם אחד מן ההורים סובל מאקזמה. הסיכוי עולה משמעותית ומגיע לסביבות ה-75% אם שני ההורים גם הם סובלים.

אילו מצבים עלולים להחמיר את האקזמה הקיימת?

אנו רואים לא מעט גורמים חיצוניים ומשתנים אשר פוגשים את נשאי האקזמה במהלך חייהם ואף עלולים להחמיר בצורה משמעותית את האקזמה הקיימת. בין המצבים השכיחים ניתן לראות:

• הזעה – אף אחד מאיתנו לא יכול לוותר על פעילות גופנית וגם אלו שלא חובבים כל כך את עולם הספורט לא יכולים להישאר אדישים לחום הכבד והלחות במדינתנו ומוצאים את עצמם מזיעים לא מעט פעמים, כתוצאה מהזעה אנו רואים בלא מעט מקרים החמרה של אקזמה קיימת.

• לחץ, סטרס וחרדה – כאשר אנחנו מדברים על לחץ סטרס וחדרה אנו למעשה מדברים על מצב כללי של מתח נפשי השורר בגופו של החולה, לא מעט אנשים טוענים כי ברגעים בהם הם חרדים ו/או בלחץ מדברים מסוימים הם מוצאים כי האקזמה שלהם מחמירה. כמו כן, אחרים נכנסים ללחץ וחרדה כתוצאה מהאקזמה.

• הריון – בזמן הריון הגוף עובר לא מעט תהפוכות ומצבים אותם הוא לא מכיר כמצבי שגרה, אנו רואים כי לא מעט נשים סובלות ואף מדווחות על החמרה משמעותית באקזמה קיימת בזמן הריונם.

• רגישות לבדים מסוימים – לא מעט אנשים מוצאים את עצמם רגישים לבדים מסוימים, אותם בדים במגע עם העור יכולים להוביל להתפרצות של אקזמה ו/או להחמרה של מצב קיים לכן חשוב לבדוק אם זו היא הסיבה.

• מזונות שונים – אנשים מסוימים אלרגיים למזונות מסוימים, אנו רואים לא מעט מזונות אשר יכולים להשפיע על אקזמה במצבים של ילדים ו/או מבוגרים אלרגנים.

טיפול טבעי באקזמה: האם זה אפשרי?

לאחר שירדנו מעט לעובי הקורה והבנו מה היא האקזמה, איך היא נגמרת ומה הם הגורמים להחמרתה אנו מאמינים שאתם רוצים לדעת האם ישנה דרך לטיפול טבעי באקזמה, נתחיל ונאמר שהתשובה היא כן. כיום אנו רואים לא מעט חומרים אשר עוזרים לנו לטפל באופן טבעי באקזמה:

• הכירו: שמן קוקוס – אנו מאמינים כי לכולכם יצא לשמוע על שמן הקוקוס בסיטואציות כאלו או אחרות בחיים. כאשר אנחנו מדברים על שמן הקוקוס אנו מדברים על שמן אשר מכיל לא מעט חומצות שומן, ויטמינים ומינרלים אשר עוזרים להחדיר לעור הגוף שלנו את הלחות אותה הוא צריך.

• דבש – מעבר לזה שאנחנו אוהבים לשים אותו בלא מעט מאכלים ואף בתה שלנו מדובר על אחד החומרים הטובים ביותר שיש לעולם הטבעי להציע לנו. דבש הינו חומר בעל תכונות אנטי בקטריאליות חזקות אשר משמשות כנוגדי דלקת. כבר משחר הימים אנו עדים לשימוש בדבש בתקופות היסטוריות שונות לשם ריפוי וטיפול בפצעים שונים. דבש יעיל ועוזר לנו לרפות ולסייע בריפוי של נגעים שונים כמו כן הוא עוזר לרפות ולזרז את החלמת האזור הנגוע.

• שמן עץ התה – שמן עץ התה מגיע אלינו מעץ התה האוסטרלי הידוע, כאשר אנחנו מדברים על שמן עץ התה אנו מייחסים לו לא מעט סגולות משחר ההיסטוריה כאשר אחת הסגולות המרכזיות היא טיפול בבעיות עור בדגש על בעיות אקזמה. שמן עץ התה מכיל גם הוא לא מעט חומרים נוגדי דלקת אשר עוזרים לרפא את הפצעים, לשכך את האזור ולפעול למניעת הדלקת ומיגורה.

• תרסיס מי מלח – תרסיס מי מלח מכיל כמויות גבוהות של ויטמין D, מגזניום, ויטמינים ומינרלים החיוניים ביותר לגוף האדם ולבריאות העור, אגב המלח נחשב לאחד המרפאים הטובים ביותר שיש לטבע להציע – לא סתם אנו רואים לא מעט אנשים באים לים המלח לשם ריפו מחלות עור שונות.

זה הזמן להכיר: הערכות טבעיות של פסואיזי

אנו מאמינים כי לא הגעתם לכאן סתם, אתם מחפשים פתרון שיעזור לכם לטפל באקזמה מן השורש ואף לתת טיפול מונע והולם לאקזמה. כאשר אנחנו מדברים על הערכות הטבעיות של פסואיזי אנו מדברים על הבחירה הטבעית של לא מעט משקי בית בישראל הסובלים מאקזמה. הערכה פועלת על גבי שלושה שלבים יעילים לשליטה וטיפול באקזמה: טיהור וחיטוי, לחות והזנת העור בשעות הלילה.

• טיהור וחיטוי – לשם טיהור וחיטוי פסואיזי מניחה בערכה את אחד מן מוצרי הדגל שלה (סבון קשיח) אשר מכיל שילוב ייחודי בין תמציות צמחים ואצות ים שונות, הסבון מכיל לא מעט רכיבים טבעיים אשר עוזרים לשקם את הנראות החיצונית של העור לצד לפעילות לתהליכי ריפוי ומיגור. הסבון נעשה בתהליך ייחודי לפי מסורת בת מאות שנים המבוססת על בישול בכבישה קרה של כל הכריבים הטבעיים, ייבוש איטי של שלושה שבועות אשר מטרתם לשמור על איכותו של הסבון ועל הרכיבים הפעילים.

• לחות – לשם החדרת לחות נשתמש בקרם אקטיבי של פסואיזי אשר מטרתו לסייע במקרים של עור מגורה, מגרד, כואב, אדמומי ויבש. קרם הלחות מכיל למעלה מ – 20 רכיבים טבעיים אשר עשויים משילוב של שמנים, תמציות צמחים ומינרלים איכותיים וחיוניים מים המלח אשר כל אלו עוזרים למגר ולהשתלט על האקזמה.

• הזנת העור בלילה – אנו מאמינים כי הטיפול לא צריך להיעשות רק ביום אלא גם בלילה, בדיוק לשם כך תוכלו למצוא בערכה שמן לילה טבעי אשר מטרתו לשפר את רמת הלחות של העור ואת הגמישות הטבעית שלו. שמן הלילה מכיל סוגים רבים של שמנים אתריים איכותיים.

הערכה של פסואיזי נחשבת לבחירה הטבעית של לא מעט בתים בישראל מאחר והיא מכילה את המשולש הקדוש – טיהור וחיטוי, לחות והזנת העור בלילה.

 

סגירת תפריט
0
סל הקניות
×

עגלת קניות

מבצע בפסואיזי!
פסואיזי קרם אקטיבי לגוף ולפנים 100 מ"ל
2 יחידות ב-150 ₪ בלבד
במקום 198 ₪
דילוג לתוכן