PSO EASY

עדויות

לפני ואחרי טיפול בקרם וסבון PSOEASY

הסיפור שלי-
מגיל קטן אני סובלת מאלרגיות וגירודים קשים מאוד בגוף ובפנים. בשנים האחרונות כתוצאה מהאלרגיות השונות (חומרי ריח, קרדיט אבק הבית, וניל, קינמון וכגון) התפתחה לי מחלת העור הנקראת סבוריאה, יש רופאים שאבחנו זאת גם כסוג של אסטמה של העור או בשמה האחר אטופיק דרמטיטיס.
בתחילתה של מחלת העור עוד היו לי דרכי התמודדות עם תרופות שהייתי מקבלת מרופאי העור, אך עם הזמן ההשפעה של המשחות והכדורים למיניהם ירדו עד שהגיע למצב שהתרופה הפסיקה להשפיע בכלל, טסתי לארה"ב לתקופה ארוכה ושם המצב החמיר, שום דבר לא עזר לי , היו לי כמה אזורים מרכזיים בפנים שפשוט היו שורפים ומגרים עד כדי כך שאיכות חיי ירדה לחלוטין.
כשחזרתי לארץ הלכתי לכמה רופאים, למתי להם הרבה מאוד כסף אך שום דבר לא עזר. הרגשתי אובדת עצות וחשתי בושה שהייתי צריכה להסתובב עם פנים שאני כבר לא מכירה נפוחות ואדומות במשך כל שעות היום, עד שיום אחד אמא שלי הכירה לי בחורה מקסימה שמתעסקת בקרמים טבעיים על בסיס מינרלים של ים המלח, ונתנה לי לנסות להשתמש בקרם פנים טבעי, כמובן שבהתחלה חששתי ואפילו התנגדתי בתוקף לנסות כי באמת כבר ניסיתי הכל ושום דבר לא עזר לי, אך לפתע אחרי שכמה פעמים השתמשתי בקרם חיי השתנו ואני לא מגזימה, האור חזר לי לפנים, כל יום אחרי מקלחת אני מורחת באזורים הנגועים והפנים שלי חזרו לעצמן כנגד כל הסיכויים אני מודה על הזכות שניתנה לי להשתמש בקרם ובסבון של PSOEASY.
זה פשוט הדבר הכי טוב שקרה לי בשנים האחרונות.
– שני

לפני השימוש
אחרי השימוש

לפני ואחרי טיפול בעזרת PsoEasy סבון

אילנה.
לפני חצי שנה הייתי כמעט מיואשת,
אחרי שנים של מעבר מרופא עור אחד לאחר-
ואחרי גרודים בלתי פוסקים.
לא ידעתי מה לעשות,
ואז הביאה לי חברה את השם שלכם……
תוך שבועות בודדים אני מרגישה אדם חדש-
פסקו הגרודים הפריחות וכל בעיות העור!
איכות החיים שלי עלתה שבועות האחרונים
תודה לך אילנה על האכפתיות והרצון לעזור
שתזכי להמשיך ולעזור
שנה טובה ומבורכת
-אסתי

לפני ואחרי טיפול בקרם אקטיבי ובסבון טבעי PsoEasy

הסיפור שלי-
אני בת 52 ואני סבלתי שנים רבות מחתכים וסדקים בעור. אין לי פלאקים בעור ושטח ההתפשטות של המחלה היה בעיקר בידיים ובצוואר. הייתי באבחון אצל רופאי עור שונים שהמליצו לי לקחת תכשירים עם סטרואידים אך מכיון שאני מאמינה בטיפולים טבעיים סרבתי להתנסות באותם תכשירים.

5 ימים לאחר תחילת הטיפול בסבון הטבעי ובקרם האקטיבי חלה הטבה משמעותית במראה הידיים ובתחושה.  לאחר שבועיים כל הסדקים נעלמו ונשארו קליפות בודדות על שטח העור.  מה שהכי מצא חן בעיניי היה שכל האדמומיות שהייתה לי במשך שנים בצוואר ובידיים נעלמה לחלוטין.

היום אני כבר לא צריכה להסתיר את הצוואר עם צעיפים ואת הידיים בשרוולים ארוכים. מודה לכם מאוד על היחס וההקשבה.

– דבורית

לפני השימוש
אחרי השימוש

לפני ואחרי טיפול בעזרת שמפו אקטיבי מסוג PsoEasy

מזה שנים אני סובלת מקשקשת כרונית בעור הקרקפת.

לפני כמה שנים המליץ לי הרוקח באיזור המגורים שלי, על שמפו טיפולי PsoEasy.  כמו כן הוא הנחה אותי לחפוף את הראש יום יום במשך כשבועיים.  כבר אחרי 3 ימים שמתי לב לשינוי דרמטי במצב הקרקפת והקשקשים.  גם השיער שקודם נטה לשמנוניות הפסיק להיות שמנוני והפך להיות מבריק ואוורירי. 

כיום אחרי כ-3 שנים אני ממשיכה לחפוף אך ורק בשמפו של פסואיזי. אני גם דואגת תמיד שיהיו לי 2 יחידות בארון כך שלא יחסר לי.

– גלי

לפני ואחרי טיפול בקרם אקטיבי ובסבון טבעי PsoEasy

אני ספורטאי, רוכב על אופניים.  מזה שנים שאני רוכב עם מכנסי רכיבה ארוכים כדי להסתיר את המחלה. חבר טוב שהוא רוקח במקצועו הביא לי שפופרת וסבון קשיח ואמר לי "קח ותנסה.."  אני חייב לציין שהייתי מאוד סקפטי מכיון שניסיתי לא מעט תכשירים בעבר.   אך כספורטאי החלטתי שלא להיעזר בסטרואידים ולכן נתתי לזה צ'אנס.  החבר ביקש ממני גם לצלם את הרגל לפני השימוש ואחרי כדי שהוא יוכל להמליץ ללקוחותיו.  התחלתי להשתמש קודם בסבון ואחרי הייבוש בקרם.  

אין לי מה להוסיף.  נדהמתי מהתוצאות וגם החבר שלי.  כיום אני נעזר רק בסבון הקשיח לרחצה. ולעיתים רחוקות אני משתמש בקרם.

לפני השימוש
אחרי השימוש
לפני השימוש
אחרי השימוש

לפני ואחרי טיפול בקרם אקטיבי PsoEasy

במשך תקופה ארוכה סבלתי מיובש רציני בידיים שגירד והציק ולא היה אסטטי
היובש התפתח לאקזמה וניסיתי קרמים שונים כולל קרם יעודי עם סטרואידים ושום דבר לא עזר.
לאחר שבוע של שימוש בקרם ACTIVE CREAM של חברת פסואיזי היה שיפור משמעותי ביותר והיום הידיים חלקות.

– נטע 

לפני ואחרי טיפול בשמפו PsoEasy

סבלתי משיער שומני במשך תקופה ארוכה, ניסתי להחליף שמפו ושום דבר לא עזר.
שימוש בשמפו של חברת פסו איזי ניטרל את השמנוניות וגרם לו להיות רענון שופע ומלא ברק.

– נטע 

לפני ואחרי טיפול בקרם אקטיבי PsoEasy​

הבן שלי עוד מעט בן 18, נולד עם אסתמת העור. במשך כל השנים ניסינו הכל, את כל המשחות והטיפולים. מאז שהבן שלי התחיל להשתמש במשחה של פסואיזי הכל נעלם לו. פשוט מטורף! אני ממש ממליצה.

לפני ואחרי טיפול בשמפו ותחליב PsoEasy

יש לי נערה מתבגרת בת 15 שאובחנה עם פסוראזיס בקרקפת לפני שנה. עברנו את כל התכשירים שיש וכלום לא צלח. ידוע גם שבגיל הזה קשה מאוד להתמיד ורוצים תרופת פלא, וכמובן היא נערה שרוצה להיראות טוב וזה מפריע לה מאוד. הגעתי לפסואיזי דרך רפרוף באינטרנט והשיפור הגיע תוך ימים ספורים. השמפו והתחליב של פסואיזי נתנו לבת שלי חיים חדשים. מצאנו את המוצר האולטימטיבי שהכי מתאים לבת שלי!"

לפני ואחרי טיפול בקרם אקטיבי PsoEasy​

לפני מספר חודשים התחילו לי אדמומיות וגירוי בגב כף היד, זה מאוד הציק ושום קרם לא עזר. במקרה אחת החברות המליצה לי על הקרם של פסואיזי. מרחתי אותו על העור ותוך מספר דקות הגירוד הפסיק והאדמומיות פחתה! תוך מספר ימים העור הבריא והגירוי נעלם. אחרי כמה ימים הייתה לי עקיצה גדולה שגירדתי והיא התנפחה, גם עליה שמתי מהקרם וזה מיד הרגיע את המקום. מאז תמיד כשהילדים שלי מתלוננים על גירוד או גירוי אני מורחת להם מהקרם אקטיב של פסואיזי. ממליצה שיהיה בכל בית, מדהים לכל חלק בגוף שהוא אדום, מגרד או מציק
סגירת תפריט
0
סל הקניות
×

עגלת קניות

מבצע בפסואיזי!
פסואיזי קרם אקטיבי לגוף ולפנים 100 מ"ל
2 יחידות ב-150 ₪ בלבד
במקום 198 ₪
דילוג לתוכן